Night Gaming RolePlay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Night Gaming RolePlay
 
HomePortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Nikola_King

Go down 
3 posters
AutorPoruka
Nikola

Nikola


Broj postova : 19
Join date : 2013-06-25
Age : 24
Lokacija : Vukovar,Hrvatska

Nikola_King Empty
KomentarNaslov komentara: Nikola_King   Nikola_King Icon_minitimeWed 26 Jun - 15:28

Vase ime:N.M
Odakle dolazite:Vukovar
Iskustvo u samp-u:3.5 godine
Neki od servera na kojim ste igrali:BU,FG,BM,NB..
Nekoliko reci o sebi:Zdravo!!! Ja sam Nikola.Imam 13 godina,3,5 godine iskustva u SA-MP.No da se bacim onome čemu sam ovde...Moj nick na serveru je Nikola_King.Mi će mo se na ovome serveru ako dobijem ADMINA od Kemala(Najboljeg vlasnika)toliko družiti..Stavljati ću vam evente(ukoliko imaju na serveru),pomagati...Evo nadam se da će Kemal biti dobar i dati mi nekog ADMINA(Lvl4)...Dovesti ću puno igrača na ovaj server,kao što sam doveo 35 igrača na FG...Dnevno ih je bilo 40...Dobio sam GM-a,ali se FG zatvorio forever zbog našeg tadašnjeg suvlasnika Damjana,ali kada sam čuo da moj dobar prijatelj Kemal otvara server rekao sam si:,,Odoh videti kakav mu je forum i server''...No kada sam video da je u četvrtak otvaranje rekao sam:,,Potruditi cu se da dovedem mu sto vise igraca''..Nadam se da će se to i ostvariti...Evo ovo je moja kratka ali jasna Biografija.
Na vrh Go down
http://www.pohrani.com
Kemal_Dzafica
Admin
Admin
Kemal_Dzafica


Broj postova : 81
Join date : 2013-06-20

Nikola_King Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nikola_King   Nikola_King Icon_minitimeWed 26 Jun - 17:21

wlcm Very Happy
Na vrh Go down
https://nightgaming.forumbo.net
Luka_Milosevic

Luka_Milosevic


Broj postova : 27
Join date : 2013-06-22
Age : 29
Lokacija : Srbija,Beograd,Stara Pazova

Nikola_King Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nikola_King   Nikola_King Icon_minitimeThu 27 Jun - 17:04

wlcm
Na vrh Go down
Sponsored content





Nikola_King Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nikola_King   Nikola_King Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Nikola_King
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Night Gaming RolePlay :: Night Gaming Caffe :: Predstavite se-
Idi na: